Telefon bezprzewodowy w twoim domu

Telefon bezprzewodowy w twoim domu

Telefon bezprzewodowy w twoim domu

W dzisiejszych czasach na telefony stacjonarne decydujemy się stosunkowo rzadko i oczywiście jest to zrozumiałe, bo dziś wielką popularnością cieszą się komórki. Dziś telefony komórkowe posiadają już nawet dzieci, a więc posiadanie telefonu stacjonarnego mija się w celem. Niemniej jednak są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie swojego mieszkania bez telefonu stacjonarnego. Tym bardziej że dziś możemy liczyć na atrakcyjne promocje od operatorów, które zachęcają do ich zakupu. Pozostaje jeszcze wybór samego modelu. Tych mamy dziś naprawdę sporo, a podzielić je możemy na stacjonarne standardowe i bezprzewodowe, które dają nam znacznie większe możliwości. Przykładem telefonu bezprzewodowego jest model Gigaset A510 IP.

Przez Internet i sieć stacjonarną

Zacznijmy od tego, że model Gigaset A510 IP przeznaczony jest do rozmów przez Internet (VoIP), choć możliwe jest także wykonywanie połączeń przez sieć stacjonarną. Co ważne telefon ten obsługuje aż do 6 kont VoIP, w tym od różnych operatorów, choć zaznaczmy, że można jednocześnie prowadzić dwie rozmowy VoIP i jedną przez sieć stacjonarną. Dzięki tak dużej wszechstronności telefon ten może służyć jako centrala IP PBX. Ciekawą funkcją jest również powiadomienie o wiadomości dostarczonej na konto e-mail. Jeśli czekamy na ważną wiadomość, możemy ustawić powiadomienie, które będzie zawierało datę, godzinę oraz temat wiadomości.

Energooszczędny

Na pewno nie bez znaczenia jest tutaj fakt, że telefon ten zużywa aż o 60% mniej energii w porównaniu ze zwykłymi telefonami bezprzewodowymi. Długo stan gotowości utrzymuje tu także akumulator. I tak w stanie czuwania telefon nie wymaga ładowania przez 290 godzin. Jeśli prowadzimy rozmowę bez przerwy, rozładuje się natomiast po 23 godzinach.

Szeroki zasięg

W telefonach bezprzewodowych z oczywistych względów patrzymy na zasięg. W modelu Gigaset A510 IP ten wydaje się wystarczający. I tak w pomieszczeniu zasięg wynosi 50 metrów. Znacznie większy jest on na zewnątrz, bo tam wynosi aż 6 razy więcej. Bez problemu możemy w związku z tym prowadzić rozmowy na odległość.

Koszt zakupu

Koszt takiego telefonu to wydatek w granicach 200 złotych. Z pewnością na rynku znajdziemy tańsze telefony bezprzewodowe, ale jeśli zależy nam na wysokiej jakości takiego urządzenia, to temu produktowi należy przyjrzeć się nieco bliżej.

Pobierz kod Puls / Preview / Script