Dobry router w niskiej cenie

Dobry router w niskiej cenie

Dobry router w niskiej cenie

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie w dzisiejszych czasach życia bez internetu, co jest jak najbardziej normalne. Dziś w dobie komputerów, gdzie jednostkę komputerową, niezależnie stacjonarną czy też przenośną ma niemal każdy z nas, Internet jest szeroko dostępny. Na pewno na uwagę zasługuje tutaj fakt, że korzystanie z usług operatora dostarczającego Internet jest znacznie tańsze aniżeli wcześniej. Urządzeniem, które jest do tego niezbędne, jest oczywiście router. Jedną z najbardziej znanych firm produkujących routery jest TP-Link. Przyjrzymy się jej produktom na przykładzie modelu TL-WR740N.

Przewodowy lub bezprzewodowy

Router TL-WR740N łączy w sobie funkcje 4-portowego przełącznika i może być wykorzystywany jako przewodowy lub też bezprzewodowy. Działa w oparciu o technologię 802.11n i zapewnia prędkość transmisji do 150Mb/s. Dzięki temu jest to urządzenie, które sprawdzi się nie tylko w domu, ale także i w małych biurach.

Szybka i prosta instalacja

Wiele routerów ma to do siebie, że trudno je się instaluje. Tutaj takich problemów mieć nie powinniśmy. Do zestawu dołączona jest płyta z instrukcją w języku angielskim, wedle której należy postępować. Dzięki niej i kreatorowi Easy Setup Assistant w kilka kroków możemy zestawić połączenie internetowe, skonfigurować ustawienia i zabezpieczenia sieciowe. Konfiguracja w związku z tym jest naprawdę bardzo prosta.

Cena urządzenia

Koszt takiego urządzenia to wydatek rzędu 60-80 złotych, co na pewno klasyfikuje je w najniższej półce cenowej na rynku. Tym samym dla wszystkich szukających na takim zakupie oszczędności, możemy go polecić.

Pobierz kod Puls / Preview / Script