Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

Nauszne słuchawki Bluetooth prawdziwą furorę zrobiły kilka lat temu, choć wtedy był to sprzęt dość drogi. Oczywiście można było to zrozumieć, bo wówczas produkt ten przewyższał technologicznie daną epokę. Dziś są one już znacznie tańsze, a dodajmy, że także i ich specyfikacja techniczna znacznie poszła w górę. Dziś zaprezentujemy je na przykładzie modelu Plantronics ML18, którego producentem jak nie trudno się domyślić jest firma Plantronics.

Współpraca z każdym telefonem

Pierwsze modele słuchawek bezprzewodowych miały to do siebie, że nie współgrały ze wszystkimi modelami telefonów. Dziś ten problem rozwiązano i nawet słuchawki z niższej półki cenowej są kompatybilne z każdym telefonem GSM z obsługą Bluetooth. Z pewnością jest to ważne, bo nie musimy przeglądać ich specyfikacji, co i tak często nie dawało żadnej gwarancji. Jeśli kupicie słuchawki Plantronics ML18 możecie mieć pewność, że będą one kompatybilne z waszym telefonem komórkowym.

Czysty dźwięk

Wybierając zestaw słuchawkowy, z oczywistych względów często uwagę zwracamy na jakość głosu. Wszelkie szumy i inne dźwięki mogą bowiem w znacznym stopniu zakłócać głos docierający do naszej słuchawki, przez co rozmowa niekiedy nie może być kontynuowana. W tym modelu zainstalowano mikrofon z redukcją szumów otoczenia, a więc takich problemów nie ma. Głos jest czysty, a rozmowa prowadzona bez żadnych utrudnień.

Komunikaty głosowe

Kolejną zaletą tego urządzenia są komunikaty głosowe, które są przez ML18 nadawane. Dotyczą one stanu baterii i stanu połączenia z telefonem. Dodajmy jednak, że te proste komunikaty nadawane są w języku angielskim, a nie polskim, co jednak nie powinno w wielkim stopniu utrudniać korzystanie z tego modelu.

Gwarantowana wygoda

Jako że słuchawkę tę będziemy nosić na uchu, oczywiście musi ona być wygodna. Ta na pewno taka jest. Ważny ona zaledwie 11 gram i znakomicie dopasowuje się do ucha.

Jeśli ktoś szuka taniej i dobrej słuchawki Bluetooth, na pewno na tym produkcie się nie zawiedzie. Przy jakichś problemach zawsze możemy natomiast skorzystać z gwarancji producenta, która w tym przypadku wynosi aż 24 miesiące.

Pobierz kod Puls / Preview / Script