Najlepsze zestawy do wideokonferencji do profesjonalnych spotkań zdalnych

Najlepsze zestawy do wideokonferencji do profesjonalnych spotkań zdalnych

Najlepsze zestawy do wideokonferencji do profesjonalnych spotkań zdalnych

Te zestawy wideo i audio zapewniają, że jesteś widoczny i słyszany podczas konferencji

Prezentowane produkty są niezależnie wybierane przez nasz zespół redakcyjny i możemy otrzymać prowizję od zakupów dokonanych za pośrednictwem naszych linków; detalista może również otrzymać określone dane podlegające audytowi do celów księgowych.

Teraz, gdy praca zdalna stała się normą , wysokiej jakości sprzęt do wideokonferencji jest niezbędny podczas spotkań i konferencji. Dobry zestaw wideo i audio do spotkań pozwoli Twoim współpracownikom i klientom widzieć i słyszeć Cię tak wyraźnie, jak to tylko możliwe, zmniejszając obciążenie spowodowane komunikacją przez Zoom, Skype i podobne platformy. Ale przygotowanie wideo i audio jest teraz również okazją do wykazania się profesjonalizmem, wraz z ubiorem i tłem wideo.

Niestety, większość komputerowych kamer internetowych i mikrofonów nie zapewnia doskonałej transmisji strumieniowej wideo i audio, więc wielu profesjonalistów inwestuje w dedykowany zestaw do wideokonferencji. Można ich używać wdomu lub pracy podczas konferencji w małej grupie, zapewniając, że wszyscy są wyraźnie widoczni i słyszani.

Jeśli chcesz ulepszyć swój sprzęt do wideokonferencji na spotkania, ale nie wiesz, od czego zacząć, czytaj dalej. Zorientowaliśmy się, co składa się na najlepsze zestawy wideo i audio do spotkań, i podsumowaliśmy kilka naszych ulubionych opcji.

Jakie są najlepsze zestawy wideo i telekonferencji ?

Kamera : Istnieją trzy główne parametry, na które należy zwrócić uwagę w kamerze do wideokonferencji: rozdzielczość przechwytywania, prędkość przechwytywania (w kl./s) i pole widzenia. Rozdzielczość przechwytywania jest prosta i oznacza jakość wideo, które pojawi się na ekranie dzwoniącego. Szybkość przechwytywania, mierzona w klatkach na sekundę (fps), powinna wynosić 30 fps lub więcej, aby zapewnić płynne wideo.

amera z szerokim polem widzenia oznacza, że ​​możesz rozmawiać z większą liczbą osób w tym samym pomieszczeniu. Wiele kamer na naszej liście zawiera również jakąś dodatkową technologię, która dostosowuje pole widzenia w zależności od tego, ile osób znajduje się przed kamerą.

Mikrofon : Mikrofon w dobrym zestawie wideo i audio do spotkania powinien wychwytywać każdego mówcę, eliminując jednocześnie szum tła. Może to przybrać postać czułego mikrofonu i technologii adaptacyjnej, która może odizolować osobę mówiącą od innych dźwięków.

Mówcy : nikt nie chce prosić klienta lub współpracownika o łagodnym głosie, aby mówił głośniej podczas połączenia konferencyjnego. Dobre głośniki zapewnią, że Ty (lub Twoja mała grupa) będziecie wyraźnie słyszeć rozmówcę bez konieczności używania słuchawek.

Łączność : podłączenie nowego systemu wideokonferencji do komputera lub telewizora powinno być tak proste, jak to tylko możliwe. Niektóre zestawy wideo i audio do spotkań są również wyposażone w połączenie Bluetooth lub WiFi do użytku ze smartfonem lub tabletem.

1. System konferencyjny Logitech MeetUp HD

System MeetUp firmy Logitech to nasz ulubiony zestaw nie bez powodu. Eleganckie urządzenie konferencyjne zawiera wysokiej jakości kamerę (no, właściwie trzy), świetny mikrofon i wyraźny głośnik w jednym, łatwym w użyciu gadżecie. Idealnie nadaje się do małych sal konferencyjnych i ciasnych przestrzeni, ale jest również doskonałym wyborem do dobrze wyposażonych biur domowych.

Konfiguracja trzech kamer w MeetUp może obsługiwać wiele ustawień przesyłania strumieniowego HD, w tym 4K, 1080p i 720p, co powinno wystarczyć dla dowolnej przepustowości WiFi. Dzięki 120-stopniowemu polu widzenia, zmotoryzowanemu obracaniu / pochylaniu i 5-krotnemu zoomowi, każdy będzie widoczny. Konfiguracja jest również łatwa dzięki prostemu plug-and-play USB, a także łączności Bluetooth i pilotowi.

2. System konferencyjny Polycom Studio

Ten zestaw wideo i audio do spotkań firmy Polycom zapewnia doskonałe funkcje ułatwiające zdalną komunikację w ciasnych pomieszczeniach, salach konferencyjnych lub biurach domowych. Po zainstalowaniu przez złącze USB typu plug-and-play i usiąść (być może ze swoim zespołem), Poly Studio automatycznie wykrywa twarze i odpowiednio kadruje ujęcie.

Za każdym razem, gdy ktoś dzwoni, mikrofon wykrywa poszczególne osoby i blokuje szumy tła, zapewniając wyraźny dźwięk. Urządzeniem do wideokonferencji można również sterować przez WiFi za pomocą dowolnego laptopa lub smartfona w pomieszczeniu.

3. Kamera wideo w pokoju spotkań Jabra PanaCast

Kolejnym wysokiej jakości zestawem do wideokonferencji i audio jest ten PanaCast firmy Jabra. Jego wyjątkowa cecha jest natychmiast zauważalna w postaci trzech aparatów. Kamery te wykorzystują łączenie wideo w czasie rzeczywistym, aby stworzyć strumień 4K z pokryciem 180 stopni – wystarczającym na każdą konferencję lub salę konferencyjną.

PanaCast rozpoznaje każdego uczestnika, jak również warunki oświetleniowe i automatycznie dostosowuje się, aby dać jasny obraz całego zespołu. Jest również bardzo mały (6,14 x 3,62 x 1,89 cala), dobrze pasuje do zatłoczonych domowych biur i niewielkich ciasnych pomieszczeń.

4. Papalook Webcam

Jeśli szukasz prostego i prostego rozwiązania ze standardowego aparatu komputerowego, polecamy tę kamerę internetową firmy Papalook. Kompaktowe urządzenie można podłączyć do laptopa lub komputera stacjonarnego i zapewnia przesyłanie strumieniowe w jakości HD 1080p oraz mikrofon z redukcją szumów. Wideo 30 klatek na sekundę zapewnia płynny obraz rozmówcy podczas wykonywania gestów lub prezentacji fizycznych, a szeroka kompatybilność powinna odpowiadać wszystkim potrzebom. Jest idealny do użytku indywidualnego w domowych biurach, ale brak głośnika nie jest idealny do spotkań w małych grupach.

Źródło: https://www.rollingstone.com/product-recommendations/smart-home/best-audio-video-set-for-meetings-teleconferencing-1050488/

Pobierz kod Puls / Preview / Script