Słuchawki douszne od Plantronics

Słuchawki douszne od Plantronics

Słuchawki douszne od Plantronics

Większość dzisiejszych telefonów komórkowych, niezależnie czy są to jakże popularne obecnie smartfony, czy też nie, ma możliwość odtwarzania plików muzycznych. Zazwyczaj nie potrzebujemy do tego słuchawek, bo są one wyposażone w głośniki, ale mimo wszystko często z takiego rozwiązania korzystamy. Dzięki nim możemy słuchać bowiem radia czy plików muzycznych jadąc samochodem, pociągiem, czy też idąc do szkoły lub pracy. Wprawdzie dziś słuchawek na rynku jest naprawdę wiele i wydawać by się mogło, że z ich wyborem większego problemu nikt mieć nie będzie, to zaznaczmy, że większość z nas nabywa słuchawki słabe, które po kilku miesiącach, a niekiedy nawet tygodniach trzeba wymienić. Na pewno na taki wydatek nie narazimy się nabywając produkt firmy Plantronics, a więc słuchawki BACKBEAT 216 Black.

Nie tylko do telefonu

Słuchawki Plantronics BACKBEAT 216 Black najczęściej kupujemy do telefonów komórkowych, ale możemy z nich korzystać także i przy innych urządzeniach. I tak pasować będą do urządzeń takich jak iPhone, iPod, iPad, czy odtwarzacze MP3 wyposażone w gniazdo jack 3,5mm. Są więc dosyć wszechstronne.

Komfort i wygoda

Jako że są to słuchawki douszne, ważną rolę odgrywają w nich nakładki silikonowe, których łącznie mamy w zestawie aż sześć. Dzięki nim możemy bowiem do minimum redukować dźwięki z otoczenia, dzięki czemu docierający z nich dźwięk nie jest niczym zagłuszany. Na uwagę zasługuje także fakt, iż na kablu znajdziemy mikrofon oraz adapter do regulacji głośności, kontroli połączeń i zarządzania muzyką.

Pobierz kod Puls / Preview / Script