Polycom SoundStation IP6000 PoE — nowoczesny telefon konferencyjny

Polycom SoundStation IP6000 PoE — nowoczesny telefon konferencyjny

Polycom SoundStation IP6000 PoE — nowoczesny telefon konferencyjny

Jeśli szukamy na rynku telefonów stacjonowanych, interesują nas przede wszystkim nowe urządzenia, które zapewniają krystaliczną czystość dźwięku i bezproblemowe połączenia konferencyjne. Jednym z takich urządzeń na pewno jest model Polycom SoundStation IP6000 PoE.

Do mniejszych i średnich salek

Nie możemy powiedzieć, że jest to telefon konferencyjny, który sprawdzi się w większych salach konferencyjnych, ale w tych mniejszych czy też średnich na pewno pasuje znakomicie. Wszystko dlatego, że urządzenia te w porównaniu do innych w podobnej cenie dysponują znacznie wyższą jakością akustyczną oraz funkcjonalnością IP.

Doskonały i czysty głos

Wprawdzie model Polycom SoundStation IP6000 PoE to średnia półka cenowa, dzięki czemu urządzenie jest pozbawione wielu funkcji, ale to, co jest tutaj najważniejsze, a więc dźwięk jest na najwyższym poziomie. Wszystko dlatego, że odpowiada za to technologia Polycom HD Voice™. Mamy tutaj połączoną technologię HD Voice oraz opatentowaną przez Polycom Technologię Acoustic Clarity. Dzięki temu aparat ten zapewnia czystość transmisji. To jednak nie wszystko, bo owe technologie eliminują zakłócenia radiowe, które powstają wskutek połączeń komórkowych.

Estetyka i design

Oczywiście do owego urządzenia nie możemy też się wiele przyczepić, jeśli chodzi o jego design, bo wygląda on naprawdę dobrze i na pewno doskonale wkomponuje się w każdą średniej wielkości salę konferencyjną. Na uwagę zasługuje tutaj czytelny wyświetlacz LCD, funkcjonalna klawiatura oraz diody, które informują nas o statusie nawiązanego połączenia. Poza tym dodajmy, że ma on aż 4 mikrofony (jeden główny i trzy dodatkowe). Jeśli byłoby to niewystarczające, w dodatkowym wyposażeniu możemy nabyć mikrofony uzupełniające.

Polycom SoundStation IP6000 PoE — nowoczesny telefon konferencyjny

Pobierz kod Puls / Preview / Script