Bezprzewodowy telefon konferencyjny z bazą DECT

Bezprzewodowy telefon konferencyjny z bazą DECT

Bezprzewodowy telefon konferencyjny z bazą DECT

Obecnie na rynku nie brakuje telefonów konferencyjnych i oczywiście nie ma co od tego żadnych wątpliwości, bo najważniejsze jest w tym miejscu to, że dziś na takie urządzenia jest bardzo wielki popyt. Niemniej jednak nie każdy telefon konferencyjny wart jest polecenia, bo nie brak także i takich, które nie warte są wydanych na nie pieniędzy. Z pewnością wiele złego nie możemy powiedzieć o modelu Konfel 300Wx, który ma mnóstwo zalet. Za chwilę postaramy się wam je przybliżyć.

Telefon z bazą DECT

Na wstępie dodajmy, że do modelu Konftel 300Wx dodana jest baza DECT dlatego też bez żadnego problemu możemy je zintegrować z posiadanymi systemami DECT. Jeżeli w związku z tym szukasz telefonu, który ma taką opcję, to jest to jeden z niewielu na rynku, który warto polecić.

Telefon bezprzewodowy

Wielu z nas szuka urządzeń konferencyjnych, które umożliwiają pracę bez podpięcia do stałego źródła zasilania. Takie urządzenia są bowiem znacznie bardziej praktyczne. Takim telefonem konferencyjnym jest właśnie model Konftel 300Wx. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi możemy sobie pozwolić na 60 godzin rozmów bez konieczności jego ładowania.

Technologia OmniSound® HD

Telefon komórkowy służy nam jednak przede wszystkim do przeprowadzania rozmów, a więc uzbrojony w najlepsze funkcje nie będzie dobrze spełniał swojego zadania, jeśli nie zapewni nam krystalicznie czystego dźwięku, co zwłaszcza przy połączeniach konferencyjnych jest bardzo ważne. W tym modelu na pewno na jakości i czystości dźwięku się nie zawiedziemy, bo technologia audio OmniSound® HD zapewnia nam naprawdę czysty dźwięk.

Kompatybilny z PC-tem

Nie będzie też problemu z podłączeniem owego urządzenia do komputera lub też telefonu stacjonarnego. W celu przeprowadzania rozmów przez internet wystarczy telefon ten połączyć z komputerem przez gniazdo USB. Jest to więc niezwykle proste i szybkie połączenie.

Konftel 300Wx

Pobierz kod Puls / Preview / Script