Doskonała przystawka konferencyjna

Doskonała przystawka konferencyjna

Doskonała przystawka konferencyjna

Dziś opiszemy wam jedno z urządzeń – Konftel 55W, które pomaga w przeprowadzaniu audiokonferencji. Urządzeniem tym jest przystawka konferencyjna Konftel 55W pośród klientów ciesząca się wielką popularnością. Czy aby na pewno jest to produkt z górnej półki i warto jest się nim zainteresować, czy może urządzenie to jest przereklamowane?

Kompatybilna z wieloma urządzeniami

Na pewno na uwagę zasługuje tutaj fakt, że urządzenie to możemy podłączyć do wielu innych. I bynajmniej nie musi to być tylko telefon konferencyjny, ale także komputer, a nawet tablet czy telefon stacjonarny. Dzięki temu mamy szersze pole manewru, aby dołączyć do danej rozmowy. Poza tym możemy dzięki tej przystawce mostkować połączenia VoIP z telefonicznymi przez aparat stacjonarny lub komórkowy. Na uwagę zasługuje również fakt, iż urządzenie to posiada moduł Bluetooth, a więc do połączenia z urządzeniami kompatybilnymi nie potrzebujemy często żadnych kabli. Na pewno w znacznym stopniu upraszcza to same połączenia, gdyż nie musimy użerać się z przewodami, które często nam zwyczajnie przeszkadzają.

Czytelny ekran LCD

Przystawka konferencyjna Konftel 55W wyposażona jest z czytelny ekran LCD z niebieskim podświetleniem. Dzięki temu sam proces przełączania rozmów nie sprawia nam żadnego problemu, a na urządzeniu pracować możemy tak w dzień, jak i wówczas, gdy oświetlenie w danej sali nie ma wielkiej siły natężenia.

Nieskazitelny dźwięk

Na pewno bardzo wielką siłą tego urządzenia, jest fakt, że mamy tutaj nieskazitelny niczym dźwięk. Dzięki temu niezależnie od tego, do czego takie urządzenie zostanie podłączone, dźwięk jest bardzo czysty. Z pewnością ułatwia to przeprowadzenie wszelkich rozmów. Pod tym względem urządzenie to możemy usytuować pośród najlepszych.

Zapis rozmów na karcie pamięci

Ciekawym dodatkiem, który zresztą nie jest dziś jakąś wielką nowością, jest tutaj możliwość zapisu rozmów na karcie pamięci. Urządzenie to obsługuje bowiem karty SD do pojemności 32GB.

Konftel 55W

Pobierz kod Puls / Preview / Script