Zestaw bezprzewodowy w twoim samochodzie

Zestaw bezprzewodowy w twoim samochodzie

Zestaw bezprzewodowy w twoim samochodzie

Samochodami jeździmy coraz częściej i coraz dalej. Te są coraz wygodniejsze, a więc nawet i dłuższe podróże nie stanowią dla nas większego problemu. Nieraz w takiej podróży spotykamy się z sytuacją skierowanego do nas połączenia telefonicznego. Wprawdzie często telefon jadąc samochodem, odbieramy, ale niemal każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że jest to spore ryzyko. I bynajmniej nie tylko finansowe, bo przy kontroli policyjnej mandatu karnego możemy być wówczas pewni, ale także osobistej. Trzymając bowiem w jednym ręku słuchawkę, nie tylko nie panujemy dostatecznie nad kierownicą samochodu, ale też nie skupiamy się w odpowiedni sposób na drodze. Stanowimy więc spore bezpieczeństwo i to tak dla siebie, jak i innych uczestników ruchu. Możemy powiedzieć, że tak postępując, sami szukamy kłopotów. Każdy, kto chce w tym zakresie coś zmienić, powinien postawić na zestaw głośnomówiący. W tym wpisie zajmiemy się produktem Jabra Drive.

Prosty w obsłudze i kompatybilny

Najważniejsze jest tutaj to, że zestaw Jabra Drive jest bardzo prosty w obsłudze. W praktyce oznacza to tylko tyle, że połączyć go choćby z telefonem możemy bez użycia rąk. Wszystko dzięki zastosowanej w nim technologii Bluetooth. To jednak nie wszystko. Samo urządzenie wyposażono w duże przyciski, dzięki czemu ustawianie konkretnych parametrów nie będzie nam sprawiało większego problemu. Dodatkowym atutem są tutaj wydawane przez urządzenie komunikaty głosowe, które uprzedzają nas o sposobie sparowania urządzenia z telefonem komórkowym czy niskim poziomie baterii. Jeśli mielibyśmy szukać tu jakichś wad, to na pewno niegodne może być to, że owe komunikaty wydawane są w języku angielskim. Jako że są to jednak stałe stwierdzenia, nawet laicy z zakresu znajomości tego języka w krótkim czasie powinni je opanować. Na plus na pewno zaliczymy też mikrofon, który wyłapuje otaczające nas szmery, dzięki czemu dźwięk podczas rozmowy jest czysty.

Niska cena — wysoka jakość

Urządzenie Jabra Drive nabyć możemy już za około 170 złotych, co na pewno jest ceną stosunkowo niską, patrząc na zalety tego produktu. Z pewnością pośród szeregu zestawów głośnomówiących, które są obecnie dostępne na polskim rynku, ten porównując jego cenę do jakości, wypada naprawdę dobrze.

Pobierz kod Puls / Preview / Script